• NavnE-mailStillingArbejdsstedTlf.nr.Profilbillede
  • Adam Vafai-Blomavb@prosa.dkOrganizer i ålborgPROSA Aarhus
  • Allan Plemanapl@prosa.dkArbejdsmiljø-konsulentKøbenhavn33364124
  • Amanda Christiansenach@prosa.dkOrganizer i OdenseOdense33364141
  • Amanda Marie Holmgaardamh@prosa.dkOrganizerKøbenhavn33364141
  • Archibald Mortensenprosa@prosa.dkKursushjælperKøbenhavn33364141
  • Asmirah MalheiroRengøringKøbenhavn33364141
  • Bastian V. H. Jensenprosa@prosa.dkKursushjælperKøbenhavn33364141
  • Beate L. Andersenprosa@minakasse.dkForsikrings-konsulent i a-kassenKøbenhavn33364141
  • Bettina McCourtprosa@minakasse.dkKontorassistentKøbenhavn33364141
  • Bjarke Friborgbrf@prosa.dkFaglig konsulentKøbenhavn33364141
  • Bjørn Vitoftbvi@prosa.dkForbundssekretærKøbenhavn33364141
  • Bo Madsenbma@prosa.dkLeder af bogholderi og it-afd.København33364141
  • Camilla Winthercwi@prosa.dkJuridisk sagsbehandlerAarhus33364141
  • Carina Hansenprosa@minakasse.dkJobkonsulent / teamlederKøbenhavn33364141
  • Carsten Hersleb Larsencla@prosa.dkForbundssekretærOdense33364138
  • Flemming Gregers Krounfkr@prosa.dkVirksomheds-konsulentKøbenhavn28949858
  • Gert Knudsengkn@prosa.dkIt-medarbejderAarhus33364141
  • Githa Moxongmo@prosa.dkSekretariatslederAarhus33364141
  • Gitte Hedegaardprosa@minakasse.dkArbejdsmarkeds-konsulentKøbenhavn33364141
  • Gitte Retienprosa@minakasse.dkJobkonsulent i a-kassenKøbenhavn33364141
  • Gunvá Horsbøllprosa@prosa.dkØkonomi-medarbejderKøbenhavn33364141
  • Hanne Gonzalezprosa@minakasse.dkForsikrings-konsulent i a-kassenKøbenhavn33364141
  • Hanne Lykke Jespersenhlj@prosa.dkOrganisatorisk næstformandKøbenhavn33364141
  • Heidi Dederdinghde@prosa.dkBogholderKøbenhavn33364141
  • Heidi Jørgensenprosa@minakasse.dkJobkonsulent i a-kassenKøbenhavn33364141
  • Helene Aaboe Scheldehas@prosa.dkEventafviklerAarhus33364141
  • Henrik Jacobsenhja@prosa.dkForbundssekretærAarhus33364141
  • Ida Grønning Sønderskovigs@prosa.dkOrganizer i Aarhus - praktik til 1. dec. 2019Aarhus33364141
  • Jakob Ruggaardjar@prosa.dkLedelseskonsulentKøbenhavn26422506
  • Janne Hansenjha@prosa.dkMedarbejder til arbejdsskadesagerKøbenhavn33364141
  • Jannie Matthesprosa@minakasse.dkKontorassistentKøbenhavn33364141
  • Jesper Borrefaglig@prosa.dkJuridisk sagsbehandlerKøbenhavn33364141
  • Jetthe L. Revsgaardjlr@prosa.dkKonsulent for medlems-organiseringAarhus33364141
  • John Honoré Johansenprosa@prosa.dkRengøringsassistentOdense
  • John Jørgensenjjo@prosa.dkFaglig konsulentKøbenhavn33364141
  • Karen SwiatekKursusmedarbejderKøbenhavn33364141
  • Katrine Raahauge Nygaardkrn@prosa.dkKommunikations- og presse-koordinator, orlovKøbenhavn28408201
  • Kenneth Sejlø Andersenksa@prosa.dkForretningsførerKøbenhavn33364141
  • Kim Jørgensenprosa@minakasse.dkJobkonsulent i a-kassenKøbenhavn33364141
  • Kristian Bruun Andersenkbr@prosa.dkOrganizerKøbenhavn51880944
  • Lene Streetprosa@minakasse.dkJobkonsulentKøbenhavn33364141
  • Lisa Dalsagerlda@prosa.dkHR-juridisk konsulentKøbenhavn33364141
  • Lise-Lotte Moritzenllm@prosa.dkAarhus33364141
  • Lone Kingo Sønderkærprosa@minakasse.dkForsikrings-konsulent i a-kassenKøbenhavn33364141
  • Lulu Pedersenlmp@prosa.dkKampagne-konsulent, Koordinator for kursus-aktiviteterKøbenhavn33364141
  • Malene Haugaard Magnussenmhm@prosa.dkOrganizer i ÅlborgAarhus (Aalborg)33364141
  • Margrethe Nielsenmni@prosa.dkOrganizer i AarhusAarhus
  • Marie Linda Jørgensenmlj@prosa.dkOrganizer i KøbenhavnKøbenhavn
  • Martine Boye Lundprosa@minakasse.dkForsikrings-konsulent i a-kassenKøbenhavn33364141
  • Matthias Jæger Madsenmjm@prosa.dkOrganizer i OdenseOdense33364141
  • Michael Gorm Nielsenmgn@prosa.dkFaglig konsulentOdense33364141
  • Michael Tøttrupmit@prosa.dkLedelseskonsulentAarhus33364141
  • Morten Rønnembr@prosa.dkForbundssekretærKøbenhavn27107886
  • Natasja I. T. Dueprosa@prosa.dkKursushjælperKøbenhavn33364141
  • Niels Bertelsennib@prosa.dkFormandKøbenhavn33364111 Mobil: 40114123
  • Ole Hoff-Lundredaktion@prosa.dkRedaktør og Leder for kommunikationsafdelingenKøbenhavn33364141
  • Ole Tangeota@prosa.dkIt-politisk rådgiverKøbenhavn33364141
  • Ove Larsenola@prosa.dkFaglig medarbejderAarhus33364141
  • Sandrine S. A. Mahlerprosek@prosa.dkLedelsessekretærKøbenhavn33364141
  • Signe Walther-Rasmussenswr@prosa.dkJuridisk sagsbehandlerKøbenhavn33364141
  • Sopa Jensensop@prosa.dkRengøringKøbenhavn33364141
  • Stine Nystensny@prosa.dkJournalistKøbenhavn33364141
  • Tina Lykke Jensentlj@prosa.dkBogholderKøbenhavn33364141
  • Ulla Jensenujn@prosa.dkSekretærAarhus33364141
  • Ulla Kaasprosek@prosa.dkSekretærKøbenhavn33364141
  • Vivian Andersenvia@minakasse.dkA-kasselederKøbenhavn33364141
  • William M. ElbangService-medarbejderKøbenhavn33364141