• NavnE-mailStillingArbejdsstedTlf.nr.
  • Mirjam Spetzlermsp@prosa.dkFaglig konsulentKøbenhavn
  • Dorthe Dahl Laursenprosa@minakasse.dkJobkonsulent i Min A-kasseKøbenhavn
  • Claus Jepsenclj@prosa.dkAfdelingsleder for økonomi, IT og facility managementKøbenhavn25221652
  • Grith Enemarkgre@prosa.dkKommunikationschefKøbenhavn25221680
  • Morten Rønnembr@prosa.dkForbundssekretærKøbenhavn27107886
  • Mathilde Kirk Damsgaardmkd@prosa.dkLedelseskonsulent til medlemsorganiseringAarhus30138185
  • Niels Bertelsennib@prosa.dkFormandKøbenhavn33364111 Mobil: 40114123
  • Allan Plemanapl@prosa.dkArbejdsmiljø-konsulentKøbenhavn33364124
  • Tesniem El-Merietem@prosa.dkOrganizerOdense33364141
  • Simone Marie Petersensmp@prosa.dkOrganizerKøbenhavn33364141
  • Jacob Pohl Jensenjpj@prosa.dkOrganizerKøbenhavn33364141
  • Teit Bang Heeruptbh@prosa.dkJuridisk sagsbehandlerKøbenhavn33364141
  • Jonas Hildegaard Andersenjoa@prosa.dkEventafviklerPROSA Aarhus33364141
  • Peter Kingofaglig@prosa.dkJuridisk medarbejderOdense33364141
  • Mette-Lene Kempf Holmmkh@prosa.dkForretningsførerKøbenhavn33364141
  • Bjarke Friborgbfr@prosa.dkFaglig konsulentKøbenhavn33364141
  • Camilla Winthercwi@prosa.dkJuridisk sagsbehandlerAarhus33364141
  • Githa Moxongmo@prosa.dkSekretariatsleder og afdelingsleder for JURIDISK AFDELINGAarhus33364141
  • Hanne Lykke Jespersenhlj@prosa.dkOrg. næstformandKøbenhavn33364141
  • Heidi Jørgensenprosa@minakasse.dkJobkonsulent i Min-AkasseKøbenhavn33364141
  • Bettina McCourtprosa@minakasse.dkReceptionistKøbenhavn33364141
  • Lulu Pedersenlmp@prosa.dkKampagne-konsulent, Koordinator for kursus-aktiviteterKøbenhavn33364141
  • Michael Tøttrupmit@prosa.dkAfdelingsleder for UDVALG OG UDVIKLINGAarhus33364141
  • Ove Larsenola@prosa.dkFaglig medarbejderAarhus33364141
  • Stine Nystensny@prosa.dkJournalistKøbenhavn33364141
  • Ulla Jensenujn@prosa.dkSekretærAarhus33364141
  • Jette Baadejeb@prosa.dkArbejdsmarkedspolitisk ledelseskonsulentKøbenhavn33364141
  • Heidi Dederdinghde@prosa.dkBogholderKøbenhavn33364141
  • Henrik Jacobsenhja@prosa.dkForbundssekretærAarhus33364141
  • Claus Edlevfaglig@prosa.dkJuridisk konsulentKøbenhavn33364141
  • Lasse Dartingfaglig@prosa.dkJuridisk medarbejderKøbenhavn33364141
  • Lotte Wiile Sørensenlws@prosa.dkDigitaliseringskonsulentOdense33364141
  • Curt Kjærsgaard Raavigckr@prosa.dkForbundssekretærKøbenhavn33364141
  • Tanya Jørgensentaj@prosa.dkLedelsessekretærKøbenhavn33364141
  • William M. ElbangServicemedarbejderKøbenhavn33364141
  • Janne Hansenjha@prosa.dkMedarbejder til arbejdsskadesagerKøbenhavn33364141
  • Ole Tangeota@prosa.dkIt-politisk rådgiverKøbenhavn33364141
  • Sopa Jensensop@prosa.dkRengøring KøbenhavnKøbenhavn33364141
  • Asmirah MalheiroRengøring KøbenhavnKøbenhavn33364141
  • Lise-Lotte Moritzenllm@prosa.dkRengøring AarhusAarhus33364141
  • Signe Rasmussenswr@prosa.dkJuridisk sagsbehandlerKøbenhavn33364141
  • Tina Lykke Jensentlj@prosa.dkBogholderKøbenhavn33364141
  • Amanda Christiansenach@prosa.dkForbundssekretærOdense33364141
  • Gunvá Horsbøllprosa@prosa.dkØkonomi-medarbejderKøbenhavn33364141
  • Bjørn Vitoftbvi@prosa.dkForbundssekretærKøbenhavn33364141
  • Archibald Mortensenprosa@prosa.dkKursusmedarbejderKøbenhavn33364141
  • Natasja I. T. Dueprosa@prosa.dkKursusmedarbejder webinarerKøbenhavn33364141
  • Amalie Sofie Bay Jensenamalie@prosa.dkPhonerAarhus33364141
  • Andrea Dioni Munksgaardandrea@prosa.dkPhonerAarhus33364141
  • Casper Brooks Abrahamsencasper@prosa.dkOrganizerAarhus33364141
  • Jonas Larsenjonas@prosa.dkPhonerAarhus33364141
  • Sarah Vangsøe Wohlinsvw@prosa.dkOrganizerAalborg33364141
  • Sarah Mølleskov Frandsensmf@prosa.dkOrganizerAalborg33364141
  • Thea Holm Bissøthb@prosa.dkKonsulent for medlemsorganiseringAarhus33364141
  • Carsten Larsencla@prosa.dkKontorhjælpOdense33364141
  • Maria Højby Christiansenprosa@prosa.dkOrganizerOdense33364141
  • Toke Skou LarsenVest konsulentAarhus33364141
  • Aia Ohm Oxmondprosa@prosa.dkKursushjælperKøbenhavn33364141
  • Flemming Gregers Krounfkr@prosa.dkVirksomhedskonsulentKøbenhavn61408522