• NavnE-mailStillingArbejdsstedTlf.nr.
  • Allan Plemanapl@prosa.dkArbejdsmiljø-konsulentKøbenhavn33364124
  • Amalie Sofie Bay Jensenamalie@prosa.dkPhonerAarhus33364141
  • Amanda Christiansenach@prosa.dkForbundssekretærOdense33364141
  • Andrea Dioni Munksgaardandrea@prosa.dkPhonerAarhus33364141
  • Archibald Mortensenprosa@prosa.dkKursusmedarbejderKøbenhavn33364141
  • Asmirah MalheiroRengøring KøbenhavnKøbenhavn33364141
  • Bettina McCourtprosa@minakasse.dkReceptionistKøbenhavn33364141
  • Bjarke Friborgbfr@prosa.dkFaglig konsulentKøbenhavn33364141
  • Bjørn Vitoftbvi@prosa.dkForbundssekretærKøbenhavn33364141
  • Camilla Winthercwi@prosa.dkJuridisk sagsbehandler på barselsorlovAarhus33364141
  • Casper Brooks Abrahamsencasper@prosa.dkOrganizerAarhus33364141
  • Claus Edlevfaglig@prosa.dkJuridisk konsulentKøbenhavn33364141
  • Curt Kjærsgaard Raavigckr@prosa.dkForbundssekretærKøbenhavn33364141
  • Flemming Gregers Krounfkr@prosa.dkVirksomhedskonsulentKøbenhavn28949858
  • Gert Knudsengkn@prosa.dkIt-medarbejderAarhus33364141
  • Githa Moxongmo@prosa.dkSekretariatsleder og afdelingsleder for JURIDISK AFDELINGAarhus33364141
  • Gunvá Horsbøllprosa@prosa.dkØkonomi-medarbejderKøbenhavn33364141
  • Hanne Gonzalezprosa@minakasse.dkForsikringskonsulent i a-kassenKøbenhavn33364141
  • Hanne Lykke Jespersenhlj@prosa.dkOrg. næstformandKøbenhavn33364141
  • Heidi Dederdinghde@prosa.dkBogholderKøbenhavn33364141
  • Heidi Jørgensenprosa@minakasse.dkJobkonsulent i a-kassen Orlov til 1. juni 2021København33364141
  • Henrik Jacobsenhja@prosa.dkForbundssekretærAarhus33364141
  • Ida Grøning Sønderskovigs@prosa.dkKonsulent for medlemsorganiseringAarhus33364141
  • Jacob Pohl Jensenjpj@prosa.dkOrganizerKøbenhavn33364141
  • Janne Hansenjha@prosa.dkMedarbejder til arbejdsskadesagerKøbenhavn33364141
  • Jannie Matthesprosa@minakasse.dkReceptionistKøbenhavn33364141
  • Jette Baadejeb@prosa.dkArbejdsmarkedspolitisk ledelseskonsulentKøbenhavn33364141
  • John Honoré Johansenprosa@prosa.dkRengøring OdenseOdense33364141
  • Jonas Hildegaard Andersenjoa@prosa.dkEventafviklerPROSA Aarhus33364141
  • Jonas Larsenjonas@prosa.dkPhonerAarhus33364141
  • Kathrine Haugaardfaglig@prosa.dkJuridisk sagsbehandlerAarhus33 36 41 41
  • Katrine Raahauge Damkjærkrn@prosa.dkKommunikations- og pressekoordinatorKøbenhavn28408201
  • Kristine Bonnerup Vindkbv@prosa.dkOrganizerOdense33 36 41 41
  • Lasse Dartingfaglig@prosa.dkJuridisk medarbejderKøbenhavn33364141
  • Lise-Lotte Moritzenllm@prosa.dkRengøring AarhusAarhus33364141
  • Lone Kingo Sønderkærprosa@minakasse.dkForsikringskonsulent i a-kassenKøbenhavn33364141
  • Lulu Pedersenlmp@prosa.dkKampagne-konsulent, Koordinator for kursus-aktiviteterKøbenhavn33364141
  • Mathilde Kirk Damsgaardmkd@prosa.dkLedelseskonsulent til medlemsorganiseering på barselsorlovAarhus33664141
  • Mette-Lene Kempf Holmmkh@prosa.dkForretningsførerKøbenhavn33 36 41 41
  • Michael Tøttrupmit@prosa.dkAfdelingsleder for UDVALG OG UDVIKLINGAarhus33364141
  • Morten Rønnembr@prosa.dkForbundssekretærKøbenhavn27107886
  • Natasja I. T. Dueprosa@prosa.dkKursusmedarbejderKøbenhavn33364141
  • Niels Bertelsennib@prosa.dkFormandKøbenhavn33364111 Mobil: 40114123
  • Ole Hoff-Lundredaktion@prosa.dkRedaktør og afdelingsleder for KOMMUNIKATIONKøbenhavn33364141
  • Ole Tangeota@prosa.dkIt-politisk rådgiverKøbenhavn33364141
  • Ove Larsenola@prosa.dkFaglig medarbejderAarhus33364141
  • Pernille Sonne Pallesenpsp@prosa.dkOrganizerOdense33364141
  • Peter Kingofaglig@prosa.dkJuridisk medarbejder på barselsorlovOdense33364141
  • Sandrine S. A. Mahlerprosek@prosa.dkLedelsessekretær og grafisk designerKøbenhavn33364141
  • Sarah Mølleskov Frandsensmf@prosa.dkOrganizerAalborg33364141
  • Sarah Vangsøe Wohlinsvw@prosa.dkOrganizerAalborg33364141
  • Signe Walther-Rasmussenswr@prosa.dkJuridisk sagsbehandlerKøbenhavn33364141
  • Simone Marie Petersensmp@prosa.dkOrganizerKøbenhavn33364141
  • Sopa Jensensop@prosa.dkRengøring KøbenhavnKøbenhavn33364141
  • Stine Nystensny@prosa.dkJournalistKøbenhavn33364141
  • Stine Thulin Everhøjste@prosa.dkDigitaliseringskonsulentKøbenhavn33364141
  • Teit Bang Heeruptbh@prosa.dkJuridisk sagsbehandlerKøbenhavn33364141
  • Tesniem El-Merietem@prosa.dkOrganizerOdense33364141
  • Thea Holm Bissøthb@prosa.dkKonsulent for medlemsorganiseringAarhus33 36 41 41
  • Tina Lykke Jensentlj@prosa.dkBogholderKøbenhavn33364141
  • Ulla Jensenujn@prosa.dkSekretærAarhus33364141
  • William M. ElbangServicemedarbejderKøbenhavn33364141