• NavnE-mailStillingArbejdsstedTlf.nr.
  • Aia Ohm Oxmondprosa@prosa.dkKursushjælperKøbenhavn33364141
  • Allan Plemanapl@prosa.dkArbejdsmiljø-konsulentKøbenhavn33364124
  • Amalie Sofie Bay Jensenamalie@prosa.dkMedlemskontaktAarhus33364141
  • Amanda Christiansenach@prosa.dkForbundssekretærOdense33364141
  • Archibald Mortensenprosa@prosa.dkKursusmedarbejderKøbenhavn33364141
  • Asmirah MalheiroRengøring KøbenhavnKøbenhavn33364141
  • Astrid Dibbern Bachadb@prosa.dkOrganizerAarhus33364141
  • Bettina McCourtprosa@minakasse.dkReceptionistKøbenhavn33364141
  • Bjarke Friborgbfr@prosa.dkFaglig konsulentKøbenhavn33364141
  • Bjørn Vitoftbvi@prosa.dkForbundssekretærKøbenhavn33364141
  • Camilla Jensencje@prosa.dkMedlemskontaktAarhus33364141
  • Camilla Wintherfaglig@prosa.dkJuridisk konsulentAarhus33364141
  • Caroline Bangcba@prosa.dkOrganizerAarhus33364141
  • Carsten Larsencla@prosa.dkKontorhjælpOdense33364141
  • Claus Edlevfaglig@prosa.dkJuridisk konsulentKøbenhavn33364141
  • Claus Jepsenclj@prosa.dkAfdelingsleder for økonomi, IT og facility managementKøbenhavn25221652
  • Curt Kjærsgaard Raavigckr@prosa.dkForbundssekretærKøbenhavn33364141
  • Dorthe Dahl Laursenprosa@minakasse.dkJobkonsulent i Min A-kasseKøbenhavn
  • Emma Svendsenems@prosa.dkOrganizerKøbenhavn33364141
  • Flemming Gregers Krounfkr@prosa.dkVirksomhedskonsulentKøbenhavn61408522
  • Frederik Bartholomæssen Ørregaardfba@prosa.dkOrganizerKøbenhavn33364141
  • Githa Moxongmo@prosa.dkSekretariatsleder og afdelingsleder for JURIDISK AFDELINGAarhus33364141
  • Grith Enemarkgre@prosa.dkKommunikationschefKøbenhavn25221680
  • Gunvá Horsbøllguh@prosa.dkBogholderKøbenhavn33364141
  • Hanne Lykke Jespersenhlj@prosa.dkOrg. næstformandKøbenhavn33364141
  • Heidi Dederdinghde@prosa.dkBogholderKøbenhavn33364141
  • Heidi Jensenhje@prosa.dkFaglig konsulent ØSTKøbenhavn
  • Heidi Jørgensenprosa@minakasse.dkJobkonsulent i Min-AkasseKøbenhavn33364141
  • Henrik Jacobsenhja@prosa.dkForbundssekretærAarhus33364141
  • Janne Hansenjha@prosa.dkMedarbejder til arbejdsskadesagerKøbenhavn33364141
  • Jette Baadejeb@prosa.dkArbejdsmarkedspolitisk ledelseskonsulentKøbenhavn33364141
  • Jonas Hildegaard Andersenjoa@prosa.dkEventafviklerPROSA Aarhus33364141
  • Lasse Dartingfaglig@prosa.dkJuridisk konsulentKøbenhavn33364141
  • Lise-Lotte Moritzenllm@prosa.dkRengøring AarhusAarhus33364141
  • Lotte Wiile Sørensenlws@prosa.dkDigitaliseringskonsulentOdense25221635
  • Louise Nørby Hansenlnh@prosa.dkMedlemskontaktAarhus25 22 16 56
  • Lulu Pedersenlmp@prosa.dkKampagne-konsulent, Koordinator for kursus-aktiviteterKøbenhavn33364141
  • Maria Højby Christiansenprosa@prosa.dkOrganizerOdense33364141
  • Mathilde Kirk Damsgaardmkd@prosa.dkLedelseskonsulent til medlemsorganiseringAarhus30138185
  • Mette-Lene Kempf Holmmkh@prosa.dkForretningsførerKøbenhavn33364141
  • Michael Tøttrupmit@prosa.dkAfdelingsleder for UDVALG OG UDVIKLINGAarhus33364141
  • Mirjam Spetzlermsp@prosa.dkForhandlingskonsulentKøbenhavn25221653
  • Morten Rønnembr@prosa.dkForbundssekretærKøbenhavn27107886
  • Natasja I. T. Dueprosa@prosa.dkKursusmedarbejder webinarerKøbenhavn33364141
  • Niels Bertelsennib@prosa.dkFormandKøbenhavn33364111 Mobil: 40114123
  • Nikolaj Rossander Kristensennrk@prosa.dkOrganizerÅlborg33364141
  • Ole Tangeota@prosa.dkIt-politisk rådgiverKøbenhavn33364141
  • Ove Larsenola@prosa.dkFaglig medarbejderAarhus33364141
  • Peter Kingofaglig@prosa.dkJuridisk konsulentOdense33364141
  • Sara Fly Lorenzensfl@prosa.dkMedlemskontaktAarhus25221708
  • Sarah Mølleskov Frandsensmf@prosa.dkOrganizerAalborg33364141
  • Sarah Vangsøe Wohlinsvw@prosa.dkOrganizerAalborg33364141
  • Signe Rasmussenfaglig@prosa.dkJuridisk konsulentKøbenhavn33364141
  • Simone Marie Petersensmp@prosa.dkOrganizerKøbenhavn33364141
  • Sopa Jensensop@prosa.dkRengøring KøbenhavnKøbenhavn33364141
  • Stine Nystensny@prosa.dkJournalistKøbenhavn33364141
  • Tanya Jørgensentaj@prosa.dkLedelsessekretærKøbenhavn25221640
  • Teit Bang Heerupfaglig@prosa.dkJuridisk konsulentKøbenhavn33364141
  • Tesniem El-Merietem@prosa.dkOrganizerOdense33364141
  • Thea Holm Bissøthb@prosa.dkKonsulent for medlemsorganiseringAarhus33364141
  • Tina Lykke Jensentlj@prosa.dkBogholderKøbenhavn33364141
  • Toke Skou Larsentsl@prosa.dkVest konsulentAarhus33364141
  • Ulla Jensenujn@prosa.dkSekretærAarhus33364141
  • William M. ElbangServicemedarbejderKøbenhavn33364141